W niedziele 18 września dopisaliśmy nową kartę do krótkiej ale treściwej historii naszej OSP. W czwartym starcie na zawodach szczebla gminnego zdobyliśmy drugi raz mistrzostwo gminy Gorlice w zawodach sportowo-pożarniczych OSP. Należy przypomnieć że każdy dotychczasowy start naszej drużyn w zawodach sportowo-pożarniczych OSP kończył się miejscem na pudle. Tegoroczne zawody wygrała drużyna w składzie: Paweł Czerwień, Mateusz Czekański, Wojciech Hycnar, Tomasz Liana, Hubert Reczek, Grzegorz Wasilewski, Grzegorz Wójtowicz, Mateusz Zając, Tomasz Zając pod okiem trenera-kierownika drużyny dh Andrzeja Czeluśniaka.  Sukces nie byłby możliwy gdyby nie duża pomoc w treningach dh Andrzeja Gbura i Łukasza Hycnara oraz Szymona Czerwień którzy dzielnie zastępowali nieobecnych na zbiórkach treningowych. Wynik naszej drużyny to 116,06 pkt. Rywalizacja o pierwsze miejsce była niezwykle zacięta. Do ostatniego startu ważyły się losy zwycięstwa. Drugi miejsce zajęły OSP Dominikowice z czasem gorszym tylko o 0,03 sekundy – gratulujemy wyniku i dziękujemy za rywalizację.